Wyjazdy dla pracowników w ramach programu Erasmus +

Zapraszamy pracowników UKW do udziału w rekrutacji UZUPEŁNIAJĄCEJ na wyjazdy dydaktyczne, dydaktyczno-szkoleniowe lub szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/19.
Zasady realizacji wyjazdów oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są pod adresem: www.bwm.ukw.edu.pl.

Oferta Programu:

• stypendium na koszty utrzymania oraz ryczałt na koszty podróży,
  • wyjazdy od 2 do 5 dni,
  • wyjazdy dydaktyczne lub wyjazdy łączone (min. 4 godzin zajęć dydaktycznych + część szkoleniowa dotycząca metodyki nauczania),
  • wyjazdy szkoleniowe podnoszące kompetencje zawodowe.

Dokumenty należy składać w Biurze Współpracy Międzynarodowej od 29 października do 30 listopada 2018 roku.
Wszystkie wyjazdy muszą być zrealizowane do końca września 2019 roku.

Prosimy o stosowanie poniższych zaleceń podczas wypełniania wniosków:

• zapoznanie się z zasadami realizacji i finansowania wyjazdów;
  • skorzystanie z aktualnych formularzy;
  • zwrócenie uwagi na poprawną edycję dokumentu oraz poprawność językową (formularz w j. angielskim);
  • skorzystanie z informacji zawartych w przypisach;
  • udzielenie wyczerpujących i szczegółowych odpowiedzi na pytania. Oprócz głównego, należy podać dodatkowe cele mobilności. W punkcie: dodatkowe korzyści w kontekście internacjonalizacji i modernizacji należy opisać perspektywę zarówno instytucji wysyłającej i przyjmującej. W punkcie oczekiwane rezultaty i wpływ mobilności należy uwzględnić perspektywę beneficjenta, obu instytucji oraz studentów-odbiorców programu (STA).

Osoba do kontaktu: Aleksandra Koperska-Kowalczyk, email: akoperska@ukw.edu.pl lub tel. 523419108.

Serdecznie zachęcamy do aplikowania!
Zespół Biura Współpracy Międzynarodowej