Praca: Kierownik projektu

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno - Gospodarczej na stanowiska związane z administracyjną obsługą realizacji projektu „Bezpieczeństwo łańcucha żywnościowego i żywność spersonalizowana”.

Kierownik Projektu - zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony od 03.12.2018 r. do 31.01.2021 r.
Projekt realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 1 Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.1 Publiczna infrastruktura na rzecz badań i innowacji, Schemat: Infrastruktura B+R w uczelniach.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego z podaniem numeru referencyjnego oferty wraz z CV, zawierającego klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji do sekretariatu Prorektora ds. Rozwoju i Współpracy UKW, Bydgoszcz, ul. J.K.Chodkiewicza 30, lub pocztą elektroniczną - e-mail: wspolpraca@ukw.edu.pl.