Edukacja czy przepaść? - 19. odsłona otwartych sympozjów naukowych Paideia i Współczesność

Zapraszamy na dziewiętnastą odsłonę cyklu otwartych sympozjów naukowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.

PAIDEIA I WSPÓŁCZESNOŚĆ
Debaty humanistyczne

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 listopada 2008 roku o godz. 12.30 w Auli Nova, ul. Chodkiewicza 30.

Wykład wprowadzający na temat: EDUKACJA CZY PRZEPAŚĆ? W STRONĘ ZINTEGROWANEGO PARADYGMATU W PEDAGOGICE SPOŁECZNEJ wygłosi profesor zw. dr hab. Ewa MARYNOWICZ-HETKA, wybitna pedagog społeczna, autorka podręczników, przewodnicząca Stowarzyszenia Szkół Pracy Socjalnej w Polsce.

Zapraszamy studentów, doktorantów, nauczycieli oraz pracowników naukowych Po wykładzie i dyskusji odbędzie się seminarium dla gości nt. Przyszłość misji uniwersytetu.

dr Monika Jaworska-Witkowska
koordynator naukowy