Indeks 2009 – zapoznaj się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Chcesz wiedzieć, jakie kierunki studiów mamy w swojej ofercie? Dlaczego warto studiować na UKW i co będziesz mógł robić po zakończeniu edukacji na naszej uczelni? Przyjdź na targi edukacyjne Indeks 2009. 4 grudnia - Centrum Kongresowe Opery Nova od 9. do 14.

Podczas spotkania dowiecie się:

• Jakie zasady rekrutacji obowiązują na UKW w roku akademickim 2009/2010
  • Jak wygląda postępowanie kwalifikacyjne

Ponadto:

• o godzinie 10.00 odbędzie się dyktando ortograficzne z nagrodami
  • o godzinie 11.30 poprowadzimy dla Was zajęcia, na których dowiecie się: Jak się uczyć, żeby się nauczyć(do matury)
  • o godzinie 10.30 oraz o godzinie 12.00 przeprowadzimy testy psychologiczne: „Twoja osobowość... twoje emocje... Twoje zainteresowania zawodowe”
  • o godzinie 11.10 dowiecie się w końcu, jak podczas studiowania wykorzystać możliwości udziału w programie Erasmus
  • o godzinie 10.00 przeprowadzimy dla Was testy IQ

Zaprezentowana zostanie także oferta edukacyjna uczelni wyższych województwa kujawsko-pomorskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce spotkania: