Praca w Dziale Współpracy Społeczno-Gospodarczej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno - Gospodarczej na stanowisko związane z administracyjną obsługą realizacji projektów Kontraktu: Asystenta ds. Dokumentacji Projektu - zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony od 01.03.2019 r.

Projekty realizowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 1 Wzmocnienie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki regionu, Działania 1.1 Publiczna infrastruktura na rzecz badań i innowacji, Schemat: Infrastruktura B+R w uczelniach.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego z podaniem numeru referencyjnego oferty wraz z CV, zawierającego klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji do sekretariatu Prorektora ds. Rozwoju i Współpracy UKW, Bydgoszcz, ul. J. K. Chodkiewicza 30 lub pocztą elektroniczną e- mail: wspolpraca@ukw.edu.pl.

Termin przesyłania zgłoszeń 08.02.2019r.

***

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno - Gospodarczej na stanowisko związane z administracyjną obsługą realizacji projektów Kontraktu: specjalista ds. Rozliczeń - zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony od 01.03.2019 r.

Termin przesyłania zgłoszeń 08.02.2019r.