Konkurs wiedzy o CSR dla studentów

Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym CSR. Trwa 8. edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR organizowanego w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich i studentów.

W pierwszym etapie konkursu wiedzy o CSR na uczestników i uczestniczki czeka dziesięć pytań na tematy związane z CSR i zrównoważonym rozwojem. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 4 marca rozwiązać test na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/konkurs-csr.

Najlepsi uczestnicy i uczestniczki zakwalifikują się do etapu regionalnego, który odbędzie się na wybranych uczelniach w Polsce. Pięć najlepszych osób z II etapu weźmie udział w finale w Warszawie.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody - sprzęt elektroniczny, vouchery i publikacje na temat CSR.