Basen dla pracowników Uczelni

W związku z zakończeniem okresu trwałości projektu CEKFiS UKW (I etap), wszyscy pracownicy naszej Uczelni będą mogli korzystać z basenu przy ul. Sportowej 2 w preferencyjnej cenie 3 zł za 45 minut pływania po zakupieniu biletu pracowniczego w CEKFiS (za okazaniem legitymacji służbowej nauczyciela akademickiego lub pracowniczej karty basenowej).
Pracownicy zainteresowani korzystaniem z basenu CEKFiS, a nieposiadający aktualnej legitymacji służbowej nauczyciela akademickiego, proszeni są o osobiste zgłaszanie się w sprawie zakupienia karty basenowej
do Działu Kadr UKW w terminie do 26.02 br. (wtorek) włącznie.
Koszt zakupu karty basenowej, zachowującej ważność do 30.06.2020 r., wynosi 4 zł. Powyższa kwota będzie potrącana z wynagrodzenia za pracę.
Basen będzie dostępny dla Państwa już od 1 marca br. w każdy czwartek i piątek w godzinach od 15.00 do 21.00 (wejścia o pełnych godzinach, ostatnie o godz. 20.00).
Zapraszamy!