Zachęcamy do wsparcia zrzutki na film dokumentalny naszego studenta!

Jakub Zalewski, student dziennikarstwa na UKW tworzy film dokumentalny o niepełnosprawnym esportowcu, projekt tworzą niezależni twórcy, którzy potrzebują wsparcia finansowego - zrzutka.pl.

O filmie:
Bohaterem filmu jest 19-letni Marcin, od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni - SMA typu pierwszego. Jest to najcięższa postać tej choroby, która uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie, m.in. chodzenie. Od kilku lat pasjonuje się e-sportem, a od 2014 roku poświęca swoje życie grze Counter Strike Global Offensive.

Marcin marzy o tym, aby zostać profesjonalnym graczem e-sportowym w grze Counter Strike Global Offensive. Pomimo swojej choroby, każdego dnia walczy o to, aby rozwijać się w tym co kocha.

Film opowiada o nieustannej walce głównego bohatera z codziennością. Łamie stereotypy niepełnosprawności i pokazuje, że pomimo wielu ograniczeń można dążyć do wyznaczonych celów. To historia o nieustannym podążaniu własną e-sportową ścieżką, stawianiu sobie barier oraz miłości do gier.

O projekcie:
Projekt ekipa filmowców realizuje jeżdżąc po całej Polsce za głównym bohaterem. Jako niezależni twórcy, wszystkie koszty związane z realizacją i produkcją pokrywają z własnej kieszeni. Dotychczasowy materiał został zrealizowany bez jakiejkolwiek pomocy finansowej z zewnątrz. Teraz potrzebują Waszej pomocy i wsparcia.

Do końca zbiórki pieniędzy pozostało zaledwie kilka dni. Prosimy o wsparcie: zrzutka.pl