Święto Uczelni - 25 kwietnia 2019

Rektor i Senat Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy uprzejmie zapraszają na Święto Uniwersytetu, które odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w Sali Koncertowej Collegium Copernicanum UKW przy ul. M. Kopernika 1 w Bydgoszczy. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie www.ukw.edu.pl.

PROGRAM:
25 kwietnia 2019 roku (czwartek)

9.00 – złożenie kwiatów przez władze UKW pod pomnikiem patrona Uniwersytetu w 686. rocznicę koronacji Króla Kazimierza Wielkiego

10.00 – Uroczyste posiedzenie Senatu – Collegium Copernicanum:

• Hymn Państwowy
  • Wystąpienie JM Rektora prof. Jacka Woźnego
  • Gaudeamus Igitur
  • Wręczenie odznaczeń, medali i wyróżnień
  • Wystąpienia okolicznościowe
  • Wręczenie dyplomów doktora habilitowanego
  • Promocje doktorskie
  • Gaude Mater Polonia
  • Spotkanie okolicznościowe

26 kwietnia 2019 r., godz. 19.00
Filharmonia Pomorska im. Ignacego Paderewskiego ul. A. Szwalbego 6. Koncert Uniwersytecki z udziałem Chóru Akademickiego UKW W programie: Gioacchino Rossini – Mała msza uroczysta Bilety do nabycia w kasie biletowej Filharmonii Pomorskiej oraz na stronie www.bilety24.pl.

Zachęcamy Państwa do odwiedzania strony internetowej poświęconej Jubileuszowi 50-lecia Uczelni: 50lecie.ukw.edu.pl.

Podczas wydarzenia będą wykonywane zdjęcia i nagrania audio-wideo na potrzeby UKW w celu dokumentacji i informacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.