Prześlij kartkę Bakcylowi - konkurs plastyczny w ramach BFN

Jubileuszowa, X edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji chcemy zaprosić dzieci i młodzież w wieku od 3 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym: Prześlij kartkę Bakcylowi, organizowanym przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

To doskonała okazja do świętowania 10 urodzin Doktora Bakcyla - naszej festiwalowej maskotki i przesyłania mu życzeń.

Co należy zrobić?

• Każda chętna osoba może przesłać, jedną, samodzielnie wykonaną pracę, która nie była dotąd publikowana.
  • Sposób i technika wykonania pozostaje w inwencji twórczej małych artystów. Mile widziane kredki, farby, plastelina, pastele lub wszelkiego rodzaju wydzieranki, wycinanki, fotokolaże, kolaże, itp.
    Praca powinna zachować format A4.
  • Na urodzinowe kartki dla Doktora Bakcyla czekamy do 13 maja 2019 roku (decyduje data stempla pocztowego).
  • Każda podpisana praca musi zawierać dołączony formularz zgody rodzica lub opiekuna prawnego, który stanowi załącznik do regulaminu.
  • Należy je przesłać lub dostarczyć osobiście na adres:
    Biuro Organizacyjne Bydgoskiego Festiwalu Nauki
    ul. J. K. Chodkiewicza 30, bud. B, pok. 261
    z dopiskiem Konkurs plastyczny: Prześlij kartkę Bakcylowi

Atrakcyjne nagrody od naszych sponsorów czekają!
Regulamin konkursu, zawierający formularz zgody rodzica lub opiekuna prawnego na stronie festiwalnauki.bydgoszcz.pl.