Wykład prof. Joanny Madalińskiej-Michalak 7 maja

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne oraz Zakład Filozofii Wychowania i Edukacji Obywatelskiej, w ramach realizacji projektu „Wykłady otwarte wybitnych profesorów”, zapraszają na wykład prof. dr hab. Joanny Madalińskiej-Michalak, Przewodniczącej PTP pt. „Czas na rozwój – przywództwo edukacyjne”.

Wykład odbędzie się 7 maja (wtorek) br. o godzinie 12.30 w auli 27 w budynku głównym przy ul. Chodkiewicza 30. Prof. Joanna Madalińska-Michalak jest pracownikiem Uniwersytetu Warszawskiego, Przewodniczącą PTP oraz wiceprzewodniczącą World Education Research Association. Jest autorką licznych prac poświęconych problematyce przywództwa edukacyjnego, edukacji nauczycieli oraz etyki w zawodzie nauczyciela.

Wykład prof. Joanny Madalińskiej-Michalak jest także częścią cyklu wykładów jubileuszowych z okazji 50-lecia uczelni. Serdecznie zapraszamy!