Roczek Radia Uniwersytet

12.12.2008 roku to ważna data dla Radia Uniwersytet, w Estradzie świętowano roczek Radia. Na imprezie zagrały zespoły: Acapulco-legenda punk rocka z Jarocina, Uliczny Opryszek - punk z Nowego Tomyśla, Qulturka - punk, ska, reggae z Piły.

Na koncercie rozdawano "Niezależny Sqadak"! Więcej informacji na temat atrakcji znajdziecie na stronie www.radio.ukw.edu.pl.

Radio Uniwersytet z każdym miesiącem rozwija się coraz intensywniej. Audycji radiowych, których autorami są studenci UKW możecie słuchać codziennie w godzinach od 17.00 do 22.00, a muzyka towarzyszy słuchaczom 24 godziny na dobę. Radio Uniwersytet wydało własną płytę - “Niezależny Sqadak”, na której znajdziecie kompozycje utworów alternatywnych. Imprezy organizowane przez Radio Uniwersytet to czas niezapomnianych wrażeń przy dźwiękach wyjątkowych rytmów. Jeżeli masz zacięcie dziennikarskie i chcesz powiedzieć coś ważnego, możesz współuczestniczyć w pracach redakcji.