Nabór wniosków o przyjęcie profesora wizytującego

Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy - dr hab. inż. Marek Macko, prof. UKW oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW ogłaszają nabór wniosków o przyjęcie profesora wizytującego w roku akademickim 2019/2020 (z terminem realizacji do 31.12.2019).

Wniosek o przyjęcie profesora wizytującego ma prawo zgłosić każdy pracownik naukowo-dydaktyczny bądź dydaktyczny, który w terminie do 19 czerwca 2019 roku złoży w Biurze Współpracy Międzynarodowej UKW (ul. J. K. Chodkiewicza 30, blok B, pokój 161) następujące dokumenty:

• Wniosek o przyjęcie profesora wizytującego (formularz w załączeniu);
  • Listę studentów deklarujących udział w zajęciach (w załączeniu);
  • Zgodę kandydata na przyjazd (np. w korespondencji mailowej);
  • CV kandydata wraz z listą najważniejszych publikacji (w języku angielskim).

Pobyt naukowca w Bydgoszczy będzie trwał 2 tygodnie (min. 10 dni roboczych + max. 4 dni na podróż), podczas których przeprowadzi:

• 16 godzin zajęć dla studentów w języku angielskim
  • min. 2-godzinne spotkanie z pracownikami naukowo-dydaktycznymi z danej dyscypliny nauki.

Beneficjentami projektu mogą być studenci następujących kierunków studiów:
administracja, bezpieczeństwo narodowe, biologia, biotechnologia, geografia, historia, humanistyka 2.0, mechatronika, ochrona środowiska, pedagogika, politologia, praca socjalna, psychologia, stosunki międzynarodowe, wychowanie fizyczne.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Bielińska, email: bwm@ukw.edu.pl lub tel. 52 3419108.
Serdecznie zachęcamy do aplikowania!