Świąteczne kolędowanie

Okres przedświąteczny obfituje w wiele wydarzeń wprowadzających nas w atmosferę tych szczególnych dni. Jednym z nich był niewątpliwie koncert, który odbył się 16 grudnia w Auli Atrium. Jak co roku najpiękniejsze kolędy i pastorałki zaśpiewał dla zgromadzonych gości Chór Akademicki UKW pod dyrekcją prof. Sylwestra Matczaka.
Chór przygotował dr Benedykt Odya. Wystąpili także: Elżbieta Stengert (sopran), Michał Wachowiak (organy).

Na koncert licznie przybyli zaproszeni przez JM Rektora i Senat goście, pracownicy oraz studenci. W dniu koncertu Koło Naukowe Studentów Muzyki przeprowadziło zbiórkę na rzecz Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy. Po koncercie przygotowano niespodziankę, płytę z  kolędami "Akademickie Kolędowanie" w wykonaniu Chóru.