Pożegnanie studentów programu Erasmus+

7 czerwca odbyło się spotkanie pożegnalne dla studentów programu Erasmus+ oraz ich mentorów z udziałem dr hab.  Marka Macko, Prorektora ds. Rozwoju i Współpracy i dr Katarzyna Chmielewskiej, Pełnomocnika Rektora ds. Studentów Zagranicznych zorganizowane przez Biuro Współpracy Międzynarodowej.

Podczas pożegnalnej kolacji studenci wybrali w drodze tajnego głosowania najsympatyczniejszego studenta Programu Erasmus+ w semestrze letnim 2018/19, którym został student z Uni. Zwieńczeniem spotkania  była sesja fotograficzna w pięknych okolicznościach przyrody, podczas której studenci mieli szansę pozować do zdjęć ze swoimi przyjaciółmi. Taka sesja to z pewnością wspaniała pamiątka, która pomoże studentom utrwalić wspomnienia z pobytu na stypendium w Bydgoszczy.