Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny "Moje miejsca znaczące w akademickiej przestrzeni"

Studenckie Naukowe Koło Młodych Pedagogów przy Katedrze Pedagogiki Ogólnej i Porównawczej Uniwersytetu Kazimierza w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie „Juvenkracja” i Akademicka Przestrzeń Kulturalna przy Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Moje miejsca znaczące w akademickiej przestrzeni".
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich studentów bydgoskich uczelni, dla których fotografia jest nie tylko sztuką, lecz także sposobem na wyrażenie własnych myśli i odczuć – sposobem na pokazanie samego siebie. W konkursie mogą brać udział studenci, którzy nie zajmują się fotografią zawodowo.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać organizatorom swoje prace, 1-3 fotografie związane tematycznie z tytułem konkursu. Powinny być to zdjęcia o wymiarach: 15x21cm i maksymalnych: 20x30 cm w postaci odbitki fotograficznej i dodatkowo w  formie elektronicznej (CD-ROM).

Na Wasze prace czekamy w terminie od 8 grudnia 2008 r. do 27 lutego 2009 r.

Zdjęcia można dostarczyć osobiście lub przesłać drogą pocztową na adres:
Studenckie Naukowe Koło Młodych Pedagogów
Katedra Pedagogiki Ogólnej i Porównawczej UKW, p. 139
ul. Chodkiewicza 30
z dopiskiem:  KONKURS

Najlepsze prace zostaną nagrodzone, wielki finał konkursu podczas Dni Nauki 2009, planowane jest również zaprezentowanie wszystkich prac podczas wystaw pokonkursowych.

Więcej informacji na stronach organizatorów:www.kmp.korix.pl