Rekrutacja na studia niestacjonarne!

Rekrutacja na studia niestacjonarne!

Dziękujemy, że odwiedzasz naszą stronę! Wiemy, że aktualnie stawiasz na pracę, mamy więc nadzieję, że nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom. Z niecierpliwością czekamy na Ciebie!

Marzysz o tym, by jak najwcześniej rozpocząć karierę zawodową, a jednocześnie rozpocząć studia? Jeśli tak, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś podjęła/podjął studia w trybie niestacjonarnym na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy!

Dzięki ofercie, którą dostosowaliśmy specjalnie dla Twoich potrzeb, możesz wybrać kierunek spośród kilkudziesięciu kierunków studiów oferowanych przez naszą Uczelnię (lista kierunków poniżej oraz na stronie: rekrutacja.ukw.edu.pl).

ŁĄCZ PRACĘ ZE STUDIAMI NA PIĄTKĘ!

  • Po pierwsze, UKW daje Ci możliwość łączenia pracy ze studiami. Dzięki kierunkom prowadzonym w trybie niestacjonarnym, możesz wykorzystać wolny czas w tygodniu na pracę zawodową.
  • Po drugie, UKW pomoże Ci uzyskać nowe kwalifikacje potrzebne do rozwoju Twojej ścieżki zawodowej oraz skontaktuje Cię z firmami, które współpracują z Uczelnią.  Pomoże Ci w tym Biuro Karier!
  • Po trzecie, czekają na Ciebie komfortowe warunki do nauki, uprawniania sportu i wypoczynku: nowoczesna Biblioteka UKW Centrum Kultury Fizycznej i Sportu (z  m.in. basenem, kortem tenisowym, siłowniami), Ogród Botaniczny UKW oraz wiele, wiele innych…
  • Po czwarte, Uczelnia daje Ci możliwość pozyskiwania stypendium. Dbając o niepełnosprawne studentki i  niepełnosprawmych studentów, UKW zapewnia pomoc i wsparcie Biura ds. Osób Niepełnosprawnych.
  • Po piąte, nasza Uczelnia ma za sobą 50 lat tradycji (o Jubileuszu możesz poczytać: tutaj). Zostań naszą studentką / naszym studentem i zapisuj nowe karty historii!

CO MUSISZ ZROBIĆ, BY STUDIOWAĆ NA UKW w TRYBIE NIESTACJONARNYM? RADY W PIĘCIU KROKACH:

  1. Załóż konto w naszym systemie rekrutacyjnym -> irka.ukw.edu.pl 
    Zapoznaj się z informacjami: co, gdzie jak? (kliknij).
  2. Przeczytaj harmonogram (harmonogram rekrutacji) oraz zapoznaj się z podstawami prawnymi rekrutacji: tutaj.
  3. Wpisz w swoim koncie wyniki z egzaminu maturalnego oraz inne wymagane dane. Jeśli ukończyłaś/eś już studia I stopnia i aplikujesz na studia drugiego stopnia, zamiast wyników z matury, wpisz swoją średnią ze studiów I stopnia.
  4. Wybierz kierunek na studia (możesz wybrać więcej niż jeden, jednak za każdy musisz uiścić opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto kandydata).
  5. Z pozytywnym nastawieniem czekaj na wyniki, a następnie dostarcz dokumenty (informacja o miejscu i terminach będzie widoczna na Twoim koncie).

Już dziś wybierz kierunek dla siebie i studiuj, jednocześnie pracując! 

Niestacjonarne jednolite studia magisterskie:

Studia niestacjonarne pierwszego stopnia:

Studiach niestacjonarne drugiego stopnia:

 Zapraszamy!