Legendy i koncert w Ogrodzie Botanicznym UKW

28 sierpnia 2019 r. podczas ostatniego już wydarzenia z cyklu Środowe spotkania z legendą naszymi Gośćmi będą - i przeczytają dla Państwa - prof. dr hab. Bernard Mendlik, Dziekan Wydziału Edukacji Muzycznej UKW oraz dr Sławomir Łaniecki - Rzecznik Prasowy UKW. Rozpoczęcie o godz. 12.00.

29 sierpnia w Ogrodzie Botanicznym będzie można wysłuchać koncertu duetu Bogdan Mizerski - Waldemar Knade.
Bogdan Mizerski jest kontrabasistą, kompozytorem i producentem myzycznym. Eksperymentuje łącząc kontrabas z elektroniką, tworzy muzykę własną, oryginalną i niepowtarzalną, komponuje dla teatru i filmu, prowadzi autorskie wydawnictwo płytowe.
Waldemar Knade to altowiolista i kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale instrumentalnym. Znany jest zarówno miłośnikom muzyki klasycznej, jak i muzyki improwizowanej. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00.

Wstęp wolny.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy.

Imprezy cyklu odbywają się w Ogrodzie Botanicznym UKW dzięki dofinansowaniu Miasta Bydgoszczy w ramach Bydgoszcz. Dzieje się.