UKW na KAYAKMANII 2019

W najbliższy weekend, 31 sierpnia - 1 września zapraszamy na KAYAKMANIĘ. To impreza skierowana do sympatyków rekreacji wodnej i nie tylko. Podczas wydarzenia na Wyspie Młyńskiej nie może zabraknąć partnera KAYAKMANII, czyli Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy! Zachęcamy do odwiedzania naszego stoiska. Przygotowaliśmy sporo atrakcji: będzie można poznać ofertę uczelni, dopytać o rekrutację, porozmaiwać z naszymi studentami oraz „pościgać” się na ergometrach.

W niedzielę (1 września) czekają nas prawdziwie sportowe emocje, ekipa UKW weźmie udział w 2 wyścigach:

• godz. 12.30 - Smocze Łodzie w walce o Smoczy Graal, w skład naszej ekipy wejdą: studenci, absolwenci, wykładowcy i przyjaciele UKW; do walki o Smoczy Graal staną: Weronika, Daniel, Dawid, Radosław, Paweł, Maciej, Kacper, Jarosław, Sławomir i Janusz,
  • godz. 13.00 - wyścig łodzi butelkowych, organizowany w ramach strefy EKO, tu również zobaczycie naszą ekipę: Agatę, Sebastiana, Tomka i Sławka.

Trzymajcie kciuki za występy naszych! Do zobaczenia na KAYAKMANII!

W programie imprezy mnóstwo atrakcji, po raz kolejny odbędzie się wielka parada kajaków oraz wiele konkurencji sportowych i koncertów. W ubiegłym roku pobity został Rekord Guinnessa w Bydgoskiej Paradzie Kajakowej. Natomiast w tym roku będziemy starali się ustanowić Rekord Polski w Bydgoskiej Paradzie Kajakowej pod patronatem Aleksandra Doby. Całą imprezę wspierają także wolontariusze, w dużej części studenci UKW!

Zapraszamy!