Pieluszka dla Maluszka

W dniach 10 - 13 grudnia 2008 roku, już po raz 5 odbyła się akcja społeczna  „Pieluszka dla maluszka”. Podczas jej trwania udało się zebrać 887,73 zł na zakup pieluszek i środków higieny dla dzieci z Domu Dziecka. Zebrano również 502,50zł na zakup kamizelki drenażowej dla wychowanków z Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych – Sandry i Klaudiusza [lat 3], chorych na mukowiscydozę.
Ponadto zebrano 250 sztuk pieluszek jednorazowych oraz rozesłano kilka próśb o wsparcie dla akcji do różnych instytucji (aptek, hurtowni). Nadal czekamy na odpowiedzi.

Środki higieny oraz pieluchy zakupione za zebraną kwotę, zostaną przekazane do Domu Dziecka znajdującego się przy ulicy Stolarskiej 2 w Bydgoszczy.

Zainteresowanych wsparciem akcji, zarówno pieniężnym jak i materialnym (w postaci pieluszek i środków higieny)  prosimy o kontakt z placówką pod numerem (0-52)361 18 44.

W imieniu wszystkich dzieciaków składamy serdeczne podziękowania dla darczyńców, tych obecnych i przyszłych.
Pamiętajcie – jedna pieluszka to jeden spokojny sen.