Prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski Vice-przewodniczącym UKProM na kadencję 2008-2012

Mamy przyjemność poinformować, że prof. dr hab. Janusz Ostoja-Zagórski Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą decyzją członków Uniwersyteckiej Komisji Programów Międzynarodowych został powołany na Vice-przewodniczącego UKProM na kadencję 2008-2012.

Uniwersytecka Komisja Programów Międzynarodowych (UKProM) została powołana przez Konferencję Rektorów Uniwersytetów Polskich 30 czerwca 2001 roku. Siedziba UKProM mieści się przy Uniwersytecie Warszawskim. Celem Komisji jest zwiększenie skuteczności ubiegania się o środki finansowe z Unii Europejskiej.