Spotkanie z pracodawcą - wartość języków obcych w przyszłej karierze zawodowej - zapraszamy na spotkanie

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) organizuje 16 stycznia 2009 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego spotkanie z cyklu "Spotkania z pracodawcą".

Głównym celem spotkań jest przedstawienie studentom i absolwentom rynku pracy w Polsce, możliwości zatrudnienia, staży i praktyk w poszczególnych zawodach. Chcielibyśmy uwrażliwić studentów, że znajomość przynajmniej dwóch języków obcych (oprócz obowiązkowego już języka angielskiego), staje się wartością dodaną, kluczem do przyszłej kariery zawodowej.

• Zapraszamy w piątek 16 stycznia na Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w godzinach 10.00-12.00
  • Aula Nova
  • ul. Chodkiewicza 30

Nasze spotkania są bezpłatne. Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów uczelni bydgoskich!!