Przyjmujemy zgłoszenia i oferty programowe na Dni Nauki 2009

Mamy przyjemność poinformować, że zwyczajem lat ubiegłych Uniwersytet Kazimierza Wielkiego już po raz szósty organizuje Dni Nauki – imprezę akademicką, której celem jest przybliżanie świata nauki społeczeństwu oraz szerzenie idei uniwersytetu. Naszym celem jest, żeby  program Dni Nauk UKW 2009 zawierał propozycję imprez odpowiadających oczekiwaniom różnych grup wiekowych, począwszy od przedszkolaków, poprzez młodzież szkolną i studentów, a skończywszy na seniorach tak żeby każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

W tym roku Dni Nauki  odbędą się w dniach 22-23 kwietnia i podobnie jak w ubiegłym roku w programie wyodrębniono dzień (23 kwietnia) poświęcony określonej kulturze, tym razem słowiańskiej (Dzień Słowiański).

Przyjmowanie zgłoszeń ofert programowych odbywać się będzie drogą elektroniczną  w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2009 r!!!!!

Wypełnione oferty należy przesyłać odpowiednio:

do Kamili Grajkowskiej na adres: grajkows@ukw.edu.pl

Wydział Nauk Przyrodniczych