ERASMUS - rekrutacja trwa!

Jesteś ambitny i ciekawy świata, masz dobre wyniki w nauce,  chciałbyś podszkolić język, nawiązać nowe przyjaźnie, poznać inne kultury...weź udział w międzynarodowej wymianie studenckiej ERASMUS.

Wejdź na stronę www.erasmus.ukw.edu.pl, a dowiesz się czy spełniasz kryteria. To może być początek niezapomnianej przygody…

Program Erasmus na UKW oferuje wyjazdy na trzymiesięczne, semestralne lub roczne stypendia na wielu zagranicznych uczelniach, m.in. we Francji, Hiszpanii, Norwegii, Anglii, Niemczech, Włoszech i Turcji. Przed wyjazdem student otrzymuje grant - stypendium, na pokrycie części kosztów utrzymania za granicą.  Podczas pobytu na zagranicznej uczelni stypendysta zwolniony jest z opłat za studia (czesne), otrzymuje legitymację studencką, uczestniczy w bezpłatnych kursach językowych. Okres spędzony na stypendium wlicza się w tok studiów na UKW.

Aby wziąć udział w rekrutacji 2009/2010 wystarczy wypełniony i wydrukowany formularz online, z akceptacją Instytutowego Koordynatora Erasmusa, dostarczyć do Uczelnianego Koordynatora Programu lub Biura Współpracy Międzynarodowej UKW.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 marca 2009.

Jeśli chciałbyś wyjechać do uczelni,  której nie ma wśród naszych uczelni partnerskich, skontaktuj się z nami, a spróbujemy nawiązać z nią kontakt.

Na wszelkie pytania związane z możliwością udziału w Programie odpowiada:
Aleksandra Koperska
Biuro Współpracy Międzynarodowej