Benefis Bożeny i Jana Żmudzińskich

W karnawałowy czwartek 29 stycznia 2009 w gościnnych progach restauracji „Zatoka” odbyło się spotkanie, pracowników, studentów i absolwentów z wieloletnimi pracownikami Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Bożeną i Janem Żmudzińskim.

Młodzież studencka wywodząca się z kręgów sportowych serdecznie podziękowała za wspaniałą współpracę pełną ciepła, humoru i wielkich sukcesów i chóralnie odśpiewała  sto lat. W trakcie uroczystości przeprowadzono kwestę na rzecz rehabilitacji studentki naszego Uniwersytetu.

W benefisowej części spotkania „na wesoło” studenci przedstawili wybrane fragmenty dydaktycznej i trenerskiej drogi Janka Żmudzińskiego oraz zaprezentowali nowy program  kabaretu „Giletta”. W programie wystąpił również zespół „The Foxtrot”. Doskonała, pełna ciepła i wzruszeń zabawa trwała całą noc.

Do zobaczenia za rok.