Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej Biura Współpracy Międzynarodowej:

www.bwm.ukw.edu.pl

na której znajdują się wszelkie aktualne informacje na temat:

• fundacji stypendialnych, takich jak BUWiWM czy KAAD;
  • Programu Leonarda da Vinci;
  • projektów europejskich;
  • wyjazdów zagranicznych dla pracowników UKW;
  • umów międzyuczelnianych;
  • praktyk i staży w UK - Placement;
  • Programu Erasmus;
  • Punktu kontaktowego - 7 PR;
  • Dni Nauki;
  • Vademecum Stypendysty;

Studentów i pracowników UKW zapraszamy do subskrypcji newsletter’a podając swój adres emailowy w wyznaczonym miejscu na stronie.

Specjalnie dla Państwa została stworzona aplikacja umożliwiająca wypełnienie wniosku o skierowanie na wyjazd zagraniczny on-line. Formularz ułatwi Państwu oszacowanie kosztów wyjazdu.

W zakładce Erasmus zarówno studenci jak i pracownicy znajdą najświeższe wiadomości o programie, relacje uczestników z pobytu na stypendiach czy też elektroniczny formularz wyjazdowy, dzięki któremu proces rejestracji przebiega szybko i skutecznie.