Już 4 marca etap międzyszkolny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach

Drodzy uczniowie, uczestnicy konkursu!

wielkimi krokami zbliża się kolejny etap konkursu! W tej części będziecie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i zmierzyć się z koleżankami i kolegami z innych szkół.

Etap międzyszkolny odbędzie się 4 marca (środa) 2009 roku, część pisemna rozpocznie się w samo południe i potrwa 60 minut. Prosimy o wcześniejsze przybycie, od g. 11.00 rozpocznie się rejestracja uczestników (prosimy o zabranie legitymacji szkolnej).

Miejsca eliminacji:

III LO w Bydgoszczy - ul. Nowogrodzka 3

(szkoły z Bydgoszczy i Inowrocławia)

I LO w Bydgoszczy - ul. Plac Wolności 9

(pozostałe szkoły z byłego województwa bydgoskiego+ szkoły z Wejherowa, Tczewa, Chojnic, Czerska, Słupska, Piły i Skórcza)

X LO w Toruniu - ul. Plac Św. Katarzyny 9

(szkoły z byłego województwa toruńskiego + szkoły z Brzozowa, Bochni, Pasłęka i Czachówka)

IV LO we Włocławku - ul. Kaliska 108

(szkoły z byłego województwa włocławskiego + szkoły z Warszawy i Łęczycy)
W załączniku imienna lista uczestników konkursu.

Wszystkie szczegóły na stronie:www.konkurs.ukw.edu.pl