Zapraszamy na DRZWI OTWARTE już 26 marca!

Drodzy Maturzyści i uczniowie! Jak co roku zapraszamy was na Drzwi Otwarte. Przyjdźcie do nas w czwartek 26 marca, zapraszamy w godzinach 10-13 do kampusu głównego przy ul. Chodkiewicza 30.

To dla Was niepowtarzalna okazja, by zobaczyć naszą uczelnię, spotkać się ze studentami i wykładowcami. Zapraszamy przyszłych maturzystów, którzy chcą zapoznać się ze szczegółami oferty edukacyjnej UKW: dowiecie się więcej o swych wymarzonych kierunkach studiów i specjalnościach oraz o możliwościach spędzania wolnego czasu.

W programie przewidziano mini targi edukacyjne oraz prezentacje kierunków.
Serdecznie zapraszamy!

W załączniku prezentacje studentów informatyki: wykorzystanie enginu Ogre 3D do budowy gry komputerowej; wirtualny spacer; Chatterbot - wirtualny asystent; MENSA i testy na inteligencję.

Jeśli zastanawiacie się, co wybrać, oto mała podpowiedź - lista wszystkich naszych kierunków:

• Administracja
  • Biologia
  • Biotechnologia
  • Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
  • Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
  • Edukacja techniczno-informatyczna
  • Filologia angielska
  • Filologia germańska
  • Filologia rosyjska
  • Filologia o spec. lingwistyka stosowana j. angielski z j. niemieckim
  • Filologia o spec. lingwistyka stosowana j. angielski z j. rosyjskim