Wykład prof. Grzegorza Sędka do Instytutu Psychologii

Instytut Psychologii UKW ma przyjemność zaprosić studentów na wykład nt. „Poznawcze konsekwencje wcześniejszej emerytury nauczycielek: czy narząd nieużywany zanika?”, który wygłosi  prof. dr hab. Grzegorz Sędek (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, dyrektor Interdyscyplinarnego Centrum Stosowanych Badań Poznawczych).

Wykład odbędzie się 21 kwietnia (wtorek) o godz. 10 w sali 302 w Instytucie Psychologii UKW, ul. Leopolda Staffa  1 (Wyżyny-Ogrody).

Prof. Grzegorz Sędek jest współautorem podręcznika „Ograniczenia poznawcze. Starzenie się i psychopatologia”. Zainteresowanych tematyką badania procesów poznawczych i publikacjami gościa zapraszamy do odwiedzenia strony: www.icacs.swps.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!