Ruszyła rekrutacja na kurs "Administrator sieci - zawód z przyszłością"

Projekt "Administrator sieci – zdobądź zawód z przyszłością!" realizowany jest przez Fundację dla Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Celem projektu jest dostarczenie nowych, poszukiwanych kwalifikacji osobom pracującym, które ukończyły edukację, co najmniej 5 lat wcześniej lub posiadają wykształcenie średnie i z własnej inicjatywy chcą podnosić swoje kwalifikacje. Dodatkowym wymaganiem jest znajomość języka angielskiego oraz podstaw obsługi komputera.

W ramach projektu będą realizowane 2 cykle szkoleń CCNA i 2 cykle szkoleń Network Security, przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych Cisco. Łącznie przeszkolonych będzie 120 osób.

Projekt jest finansowany w 100% ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (www.efs.gov.pl) Priorytet VIII: Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie 8.1: Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

Rekrutacja I edycji kursu będzie realizowana od 21 do 28 kwietnia 2009 r.

Osoby chętne do uczestnictwa w kursie proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres:ciscoefs@ukw.edu.pl

Wszystkie szczegóły i formularze zgłoszeniowe na stronie:
www.ciscoefs.ukw.edu.pl