Dynamo Mińska Mistrzem UKW!

W środę zakończyły się Mistrzostwa UKW w piłce nożnej. Do zawodów, rozgrywanych systemem pucharowym zgłosiło się 16 ekip – najlepszą drużyną zostali studenci geografii „Dynamo Mińska”, wygrywając wszystkie mecze mistrzostw. Ostatni pojedynek stoczyli z osadą złożoną ze studentów resocjalizacji, filologii polskiej oraz biologii.

Jeszcze większe emocje, mimo że stawka mniejsza, dostarczył mecz o trzecie miejsce, który zakończył się karnymi. Wrażenia te zagwarantowały zespoły złożone ze studentów administracji (II rok) i historii (IV rok). W strugach deszczu, żadna z drużyn w regulaminowym czasie nie strzeliła bramki, w dogrywce również bramkarze wyłapywali wszystkie piłki. Dopiero rzuty karne przesądziły o wygranej. Celniej strzelali studenci administracji i to oni zdobyli trzecie miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!