Zapraszamy na obóz adaptacyjny dla pierwszego rocznika!

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pragnie Was, "świeżo upieczonych" studentów naszej zacnej uczelni zaprosić do uczestnictwa w Obozie Adaptacyjnym w Jastrzębiej Górze.

Już po raz dziewiąty organizujemy obóz, który jest doskonałą okazją, aby zapoznać się z tajnikami życia studenckiego i funkcjonowaniem uczelni, a to wszystko poprzez wspaniałą zabawę i wypoczynek. Malownicza miejscowość nad polskim Bałtykiem oraz komfortowy ośrodek będzie do tego doskonałym miejscem.

Podczas 8 dni zawiążecie przyjaźnie z kolegami i koleżankami (nawet z innych kierunków) i zapewniamy Was, że przetrwają one przez cały okres studiów, a nawet dłużej. Będziecie mogli wypytać przedstawicieli starszych roczników o tematy ściśle związane z tokiem studiów na waszym kierunku. Uzyskacie wszelkie możliwe informacje od doświadczonych członków Samorządu Studenckiego, dla których aktywne uczestnictwo w życiu uczelni jest codziennością, a ich wiedza z zakresu szkolnictwa wyższego pozwoli Wam na uzyskanie odpowiedzi na każde, nawet najtrudniejsze pytanie.

Obóz odbędzie się w dniach od 1 do 8 września 2009. W cenie 535 zł za uczestnictwo w obozie gwarantujemy moc atrakcji. Chcesz wiedzieć więcej wejdź na stronę: www.oboz2009.ukw.edu.pl

Zapisy na obóz od 11 maja. Liczba miejsc ograniczona do 110 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat za obóz.

W razie pytań i propozycji proszę o kontakt:
Organizator Główny
Czeczot Grzegorz