Seminarium - Jak sięgnąć po środki na działalność naukowo-badawczą, która może znaleźć zastosowanie w działalności gospodarczej?

Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki zaprasza pracowników uczelni wyższych województwa kujawsko-pomorskiego na seminarium: Jak sięgnąć po środki na działalność naukowo-badawczą, która może znaleźć zastosowanie w działalności gospodarczej? Projektowe podejście do badań naukowych organizowane w ramach projektu systemowego Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego: „Regionalny Ośrodek Rozwoju Innowacyjności i Społeczeństwa Informacyjnego”.

Seminarium zaplanowane jest w godzinach 9.30 – 15.00
w następujących terminach:
16.06.2009 BYDGOSZCZ, Regionalne Centrum Innowacyjności, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, ul. Prof. Kaliskiego 7, sala B115
17.06.2009 TORUŃ, Toruński Park Technologiczny, Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Włocławska 167, sala konferencyjna
18.06.2009 WŁOCŁAWEK, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna we Włocławku, ul. Okrzei 94, sala 31

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa wraz ze wskazaniem wybranej lokalizacji na adres e-mail:ozimek@tarr.org.pl do dnia 15.06.2009 r. Jednocześnie informujemy, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje pod nr tel. 056 658 89 50.