Europejskie spotkanie studentów Edukacji Muzycznej w Tallinie

Europejskie spotkanie studentów Edukacji Muzycznej w stolicy Estonii – Tallinie! Nasze reprezentantki też tam będą.

W konferencji będzie brało udział 30 uczestników z 16 państw. Reprezentować nas będą studentki Edukacji Artystycznej w zakresie sztuki muzycznej: Magdalena Licznierska  (rok II) oraz Beata Bugaj (rok III), jako jedyne przedstawicielki z Polski.

Oprócz udziału w warsztatach studenci będą mieli okazję wymienić się własnymi doświadczeniami oraz oraz opowiedzieć o sposobach pracy w szkołach w swoim państwie. Forum w Tallinie rozpoczyna się 29 czerwca i potrwa do 2 lipca. Dodatkową atrakcją jest Festiwal Piosenki, który odbywa się co 5 lat, będzie to uwieńczenie tegorocznych warsztatów.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.eas-music.org