Salon Maturzysty Perspektywy 2009

Drodzy Maturzyści, 11 września w Operze Nova przedstawimy najnowszą ofertę edukacyjna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Zobaczycie dlaczego warto kształcić się na UKW i co można robić po zakończeniu studiów.

Ponadto swoją ofertę zaprezentują wszystkie uczelnie publiczne z regionu.

11.09.2009 Opera Nova, ulica Marszałka Focha 5
zaczynamy o godzinie 9.00

• godz. 9.00 Matura 2010 z matematyki - spotkanie dla maturzystów i nauczycieli. Prowadzi Maria Pająk-Majewska - ekspert OKE w Gdańsku (Sala Główna).
  • godz. 9.00 Matura 2010 z języka polskiego - spotkanie dla maturzystów i nauczycieli. Prowadzi Andrzej Spilkowski - ekspert OKE w Gdańsku (Sala kameralna).
  • godz. 10.00 Jak będzie wyglądała matura w 2010 roku - spotkanie z Ireną Łaguną - dyrektorem OKE w Gdańsku (Sala Główna).
  • godz. 11.00 Matura 2010 z matematyki - spotkanie dla maturzystów i nauczycieli. Prowadzi Maria Pająk-Majewska - ekspert OKE w Gdańsku (Sala Główna).
  • godz. 11.00 Matura 2010 z języka polskiego - spotkanie dla maturzystów i nauczycieli. Prowadzi Andrzej Spilkowski - ekspert OKE w Gdańsku (Sala kameralna).
  • godz. 12.00 Matura 2010 z języka angielskiego  - spotkanie dla maturzystów i nauczycieli. Prowadzi Danuta Gumowska - ekspert OKE w Gdańsku (Sala kameralna).
  • Spotkania ekspertów OKE w Gdańsku – przedmioty do wyboru
  • godz. 13.00 Matura 2010 z historii i wiedzy o społeczeństwie - spotkanie dla maturzystów i nauczycieli. Prowadzi Elwira Górczak-Ulman - ekspert OKE w Gdańsku (Sala Główna).
  • godz. 13.00 Matura 2010 z biologii i chemii - spotkanie dla maturzystów i nauczycieli. Prowadzi Ilona Konkel - ekspert OKE w Gdańsku (Sala kameralna).
  • Prezentacje uczelni akademickich
  • godz. 12.00 Prezentacja oferty kształcenia na uczelniach akademickich Torunia i Bydgoszczy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (Sala Główna)

więcej informacji na temat salonu, znajdziecie na stronie: www.salonmaturzystow.pl

Gdzie zaparkować?

Drodzy nauczyciele i uczniowie,

Nie jesteście z Bydgoszczy, a chcielibyście ze swoimi uczniami przyjechać na Salon Maturzystów w Bydgoszczy?

Oto mała podpowiedź jak dojechać i gdzie znaleźć miejsca parkingowe:

• można dojechać do Opery Nova przy ul. Focha 5 i zatrzymać się, by wysadzić pasażerów
  • autobus można zaparkować w centrum miasta przy Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa UKW
  • dojazd na mapce powyżej, przy centrum handlowym Focus Mall i Dworcu Autobusowym PKS trzeba skręcić w lewo w ulicę Ogińskiego