Inauguracja XVII edycji Akademii Przyszłości

26 października 2019 r. o godzinie 11.30 w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego odbędzie się inauguracja Akademii Przyszłości - nowatorskiego programu edukacyjnego skierowanego do dzieci ze szkół podstawowych.

„Mali ludzie z długą historią”
Akademię Przyszłości tworzą eksperci w dziedzinie mądrego wychowania i pracy z dzieckiem. Mali studenci rozpoczynają pracę od diagnozy niepowodzeń szkolnych. Celem rocznych zajęć z tutorem - czyli z wolontariuszem konkretnego dziecka - jest nie tylko pomoc w nauce, ale przede wszystkim kształtowanie w dziecku postawy ciekawości oraz uruchomienie kreatywności w radzeniu sobie z porażkami.

Podczas rozpoczęcia podopieczni Akademii otrzymają od przedstawiciela władz UKW Indeksy Sukcesów, czyli książeczki, w których wolontariusze zapisują sukcesy dzieci.

Harmonogram uroczystości:

• Rozpoczęcie inauguracji: - 11.30
  • Zabawy dla dzieci - 11.40 - 12.40
  • Wykład inauguracyjny i wręczenie indeksów - 12.40 - 13.00
  • Tort - 13.00 - 13.30
  • Zakończenie – ok. 13.30

Zostań wolontariuszem Akademii Przyszłości.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://akademiaprzyszlosci.org.pl