Podsumowanie rywalizacji o Rowerowy Puchar Polski

Urząd Miasta Bydgoszcz podsumował rywalizację o Rowerowy Puchar Polski, której nasze Miasto było organizatorem. We wrześniu rowerzyści z całej Polski wzięli udział w zabawie, w której zadaniem było „nabijanie” rowerowych kilometrów. Nasz zespół, reprezentowany przez pracowników i studentów UKW, osiągnął najlepszy wynik spośród bydgoskich uczelni.

Na uwagę zasługują w szczególności indywidualne wyniki osiągane przez naszych pracowników, najbardziej aktywny rowerzysta "wykręcił" 1489 km. Rowerowy Puchar w inauguracyjnej edycji trafił do Nowej Soli. Na podium znalazły się również Leszno i Gorzów Wielkopolski. Metropolia Bydgoska zajęła siódme miejsce.

Dziękujemy wszystkim pracownikom, studentom i sympatykom UKW za włączenie się do zabawy. Wiemy już, że odbędzie się przyszłoroczna edycja i mamy nadzieję, że osiągniemy jeszcze lepszy wynik. A najlepszych pracowników zapraszamy do biura Działu Promocji po drobne upominki.