Wielki sukces Targów Pracy Offerty 2019

14. Targi Pracy Offerty 2019 już na nami. Ach, działo się działo. 104 wystawców, mnóstwo odwiedzających, setki przekazanych CV i zadowolenie uczestników. Zmęczenie, ale i uśmiech na twarzy. Dziękujemy.

Dziękujemy przede wszystkim naszym sponsorom, sponsorowi strategicznemu firmie Teldat, również naszym pozostałym sponsorom: firmie Alstal, firmie Atos, firmie Jabil oraz Urzędowi Dozoru Technicznego. Bez Waszego udziału Targi Offerty 2019 r. nie zakończyłyby się takim sukcesem.

Dziękujemy naszym patronom, w tym Urzędowi Miasta Bydgoszcz i Panu Prezydentowi Rafałowi Bruskiemu, Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz patronowi technicznemu Agencji Interaktywnej SNWS. Dużą zasługę odegrali nasi patroni medialni, a wśród nich - Polskie Radio Pik, portal www.bydgoszcz.pl portal www.praca.pl oraz www.employer.com.

Serdeczne podziękowania składamy również naszym Wolontariuszom, ich zaangażowanie oraz włożona praca okazały się nieocenione. Dziękujemy wreszcie wszystkim naszym wystawcom oraz uczestnikom. Dzięki Wam mogliśmy stworzyć możliwość wzajemnych kontaktów i znalezienia dobrych pracowników i równie dobrych pracodawców.

Nie możemy również zapomnieć o organizatorach Targów, a mianowicie Porozumieniu Bydgoskich Biur Karier, a wśród nich biur karier na uczelniach:  Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy, Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK, Wyższa Szkoła Gospodarki oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. To dzięki nim Targi mogły się w ogóle odbyć.

Jeszcze raz ogromnie wszystkim dziękujemy za Wasz wkład i zaangażowanie i do zobaczenia na jubileuszowych Targach Offerty 2020 już za rok.

Zdjęcia dostępne w galerii.