Andrzej Majewski nowym Przewodniczącym Samorządu Studenckiego UKW

Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy dokonał wyboru nowego Przewodniczącego Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Przewodniczących Komisji Stałych na kadencję 2019-2021.

Nowym Przewodniczącym Samorządu Studenckiego kadencji 2019-2021 został student kierunku Informatyka oraz kierunku Zarządzanie Sferą Publiczną, samorządowiec – Andrzej Mateusz Majewski

Andrzej od dwóch lat związany jest z Samorządem Studenckim Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W styczniu tego roku został powołany do pełnienia funkcji Pełnomocnika Forum Uniwersytetów Polskich ds. Kontaktów Zewnętrznych. Nowy przewodniczący jest energicznym i zaangażowanym organizatorem Uczelnianych wydarzeń. Niebawem odbędzie się kolejna edycja Maratonu Pisania Listów Amnesty International na UKW, której Andrzej jest inicjatorem!

Parlament Samorządu Studenckiego UKW zgodnie z Regulaminem Samorządu dokonał także wyboru nowych przedstawicieli studentów do Senatu Uczelni. Są nimi: Wojciech Sarnacki, Damian Przybylski, Marta Woźniakowska, Łukasz Nuckowski, Marcin Pezda, Dominika Jankowska oraz Adrian Kaczorowski.

9 grudnia 2019 roku odbyło się uroczyste wręczenie nominacji przez JM prof. dra hab. Jacka Woźnego, Rektora UKW nowemu Przewodniczącemu, Andrzejowi Majewskiemu. Pan Rektor podczas spotkania podziękował również za współpracę ustępującemu Przewodniczącemu, Adrianowi Kaczorowskiemu.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy!