Uroczystość wręczenia aktów mianowania nauczycieli ISOB oraz Stypendiów im. Ministra Obrony Narodowej

12 grudnia w Sali Senatu UKW odbyło się uroczyste wręczenie aktów mianowania nauczycieli International School of Bydgoszcz. W 2019 roku akty te uzyskali:

• mgr Mikołaj Kozłowski (nauczyciel języka polskiego jako obcego),
  • mgr Katarzyna Skruszewicz (nauczycielka języka polskiego),
  • mgr Aleksander Dagiel (nauczyciel wychowania fizycznego),
  • mgr Edyta Nowakowska (nauczycielka języka niemieckiego),
  • mgr Estefania Huertas Ortiz (nauczycielka języka hiszpańskiego),
  • mgr Małgorzata Cudak (nauczycielka wychowania fizycznego),
  • mgr Paulina Koszal (nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej).

Akty mianowania wręczył JM Rektor prof. dr hab. Jacek Woźny. W uroczystości wzięli udział prof. dr hab. Ewa Filipiak pełniąca funkcje przewodniczącej komisji egzaminacyjnej oraz Dyrektor International School of Bydgoszcz – pani mgr Imisława Bugeja.

W drugiej części uroczystości odbyło się wręczenie stypendiów dla uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (International School of Bydgoszcz), za działalność promocyjną na rzecz obronności Państwa, wzorową postawę, kreatywność w podejmowaniu twórczych inicjatyw, a także godny sposób reprezentowania państwa pochodzenia wyłonionych w drodze konkursowej.

Komisja konkursowa oceniła projekty, prezentacje uczniów i wyłoniła 3 kandydatów rekomendowanych do stypendium. Są to:

1. Jeremi Szafkowski - MYP - Praca plastyczna pn. "In a kaleidoscope of Polishness".
  2. Maximilian Duda - MYP Maximilian Duda - Prezentacja multimedialna pn. "Brothers in Arms": Polish and Canada Military Bonds and my connection to it.
  3. Nina Galicka – PYP - Prezentacja multimedialna z video pn. "Small country big hearts".

W skład Komisji oceniająca projekty wchodzili:

• Prof. dr hab. Ewa Filipiak, UKW (przewodnicząca),
  • Dr Magdalena Kolber, UKW (Katedra Dydaktyki i Studiów nad Kulturą Edukacji),
  • Imisława Bugeja – Dyrektor ISOB,
  • Anna Śmigielska - Zastępca Dyrektora ISOB,
  • Marta Dereszyńska – Zastępca Dyrektora ISOB,
  • Anna Ignaszewska – Przewodnicząca Rady Rodziców ISOB.