UTP i UKW zagrały razem dla małej Julki

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy zorganizował 16 stycznia koncert dla małej Julki. Środki zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przeznaczone na trudną operację serduszka kilkumiesięcznej dziewczynki.

Swoją cegiełkę do tego dzieła dołożył również nasz Uniwersytet. W czasie koncertu wystąpili m.in. Chór Akademicki UKW przygotowany przez prof. Bernarda Mendlika i prof. Benedykta Odyę oraz Mała Formacja Chóralna pod batutą Izabeli Cywińskiej-Łomżyńskiej. Pracownicy UKW uczestniczyli również w realizacji transmisji online z tego wydarzenia.

Rektor UTP, prof. dr hab. inż. Tomasz Topoliński skierował do Rektora UKW prof. dr. hab. Jacka Woźnego słowa podziękowania, które zamieszczamy w załączniku.