Bydgoszcz jest Polska – podziękowanie dla UKW

W styczniu br. Bydgoszcz świętowała 100-lecie odzyskania niepodległości. W całym Mieście odbył się szereg uroczystości związanych z tą rocznicą, w organizację których był zaangażowany również nasz Uniwersytet.

17 lutego w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych odbyło się spotkanie podsumowujące wydarzenia, w których wzięło udział wielu mieszkańców naszego Miasta. Na ręce władz UKW spłynęły podziękowania od Prezydenta Bydgoszczy, Rafała Bruskiego za „włączenie się w przygotowanie wyjątkowego święta, które pozwoliło na przeżycie  tak wspaniałych i ważnych chwil”. W przygotowanie styczniowych uroczystości byli zaangażowani pracownicy i studenci Wydziału Historycznego, Wydziału Edukacji Muzycznej, Muzeum Dyplomacji oraz Uchodźstwa Polskiego oraz Biblioteki UKW.