Odwołanie pierwszego spotkania w ramach Cyklicznej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Odwołanie pierwszego spotkania w ramach Cyklicznej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

Odwołanie pierwszego spotkania w ramach Cyklicznej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Ecole Moderne Celestyna Freineta. Powroty do źródeł. Rekonstrukcje. Nowe odczytania"

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujmy o tym, że kierując się komunikatem Rektora Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zawierającym zalecenia dotyczące postępowania w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, zgodnie z rekomendacją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjęliśmy decyzję o odwołaniu pierwszego spotkania w ramach Cyklicznej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Ecole Moderne Celestyna Freineta. Powroty do źródeł. Rekonstrukcje. Nowe odczytania", które zaplanowaliśmy na 13 marca 2020 roku.

Proponujemy następujące zmiany w harmonogramie spotkań:
8 maja 2020: Filozofia edukacyjna Ecole Moderne,
- 18 września 2020: Ekspresja i twórczość,
20 listopada 2020: Samodzielność w myśleniu i działaniu,
- 11 grudnia 2020: Demokracja i samorządność.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej www.freinet2020.ukw.edu.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w poszczególnych spotkaniach w ramach konferencji.