Raport GAMEHIGHED i Call for Partners

Pierwsza publikacja projektu GAMEHIGHED dostępna do pobrania: 250-stronicowy raport na temat kształcenia twórców gier w Polsce, Czechach, Finlandii i Turcji przez pryzmat doświadczeń UKW i partnerskich uniwersytetów oraz współpracujących z nimi firm i organizacji z branży gier.

GAMEHIGHED to partnerstwo strategiczne Erasmus+ kierowane przez UKW. Głównymi partnerami są Uniwersytet Karola w Pradze, Uniwersytet Bahcesehir w Stambule, Uniwersytet Jyväskylä w Jyväskylä oraz Czech Game Developers Association w Pradze. Projekt wspierają partnerzy stowarzyszeni: Fundacja Indie Games Polska, Polskie Towarzystwo Badania Gier, Sirius Game Studio, Film and TV School of Academy of Performing Arts in Prague, oraz IV LO w Bydgoszczy.

Z raportem publikujemy międzynarodowe Call for Partners, więc partnerów stowarzyszonych będzie przybywać. Pełny raport w języku angielskim, streszczenie po polsku. Zapraszamy do śledzenia GAMEHIGHED na Facebooku: https://www.facebook.com/gamehighed .