Rejestracja na zajęcia - III tura

Od 2 kwietnia 2020 rozpoczyna się III tura rejestracji na wszystkie zajęcia umieszczone w planie studiów I stopnia, II stopnia i jednolitych magisterskich (stacjonarnych).

Godziny uruchomienia rejestracji dla poszczególnych kierunków widoczne są w systemie USOSweb w zakładce: Dla studentów->Rejestracje (w szczególnych przypadkach terminy uruchomienia rejestracji mogą ulec zmianie).

W trakcie trwania III tury należy dokonać ewentualnych zmian grup - aby stan faktyczny był zgodny z rejestracją w USOS oraz w razie konieczności zarejestrować się na zajęcia pominięte w poprzedniej turze.

Niezgodność pomiędzy zapisem w USOSweb a rzeczywistym uczestniczeniem w zajęciach może skutkować komplikacjami przy wystawianiu ocen i rozliczaniu semestru.

Na zajęcia z języka obcego dla I roku studiów II stopnia, które mają język obcy w planie w semestrze letnim III tura rejestracji rozpocznie się 2 kwietnia od godziny 8:00.

Na zajęcia z wychowania fizycznego dla II roku studiów I stopnia oraz jednolitych magisterskich III tura rejestracji rozpocznie się 2 kwietnia o godzinie 9:00 .

Dane logowania do USOS: identyfikator należy wpisywać bez "@student.ukw.edu.pl". W przypadku problemów z logowaniem do systemów informatycznych prosimy się kontaktować mailowo: usosweb@ukw.edu.pl.