Studenci WEM UKW zagrali dla medyków Studenci WEM UKW zagrali dla medyków

Studenci WEM UKW zagrali dla medyków

Studenci Wydziału Edukacji Muzycznej wraz z zaprzyjaźnionymi firmami stworzyli teledysk do utworu „We are the world”. Ten sposób wsparcia dla osób walczących z pandemią koronawirusa ma jednocześnie zachęcić do finansowej pomocy przy zakupie wysokiej klasy środków ochrony indywidualnej pracowników SOR ZSM W Chorzowie.

Na początku marca informowaliśmy o muzycznym sukcesie studentów UKW, którzy wystąpili podczas koncertu „Iskierka symfonicznie”. Pokłosiem tego koncertu jest współpraca, którą Wydział Edukacji Muzycznej nawiązał z innymi artystami zaangażowanymi w to wielkie wydarzenie. Jednym z jej owoców jest nagranie utworu „We are the world”. Studenci WEM UKW oraz pracownicy firm Przedsiębiorstwa Budowlanego ANBUD sp.z o.o. i Szajnon przygotowali to nagranie w aranżacji Prorektora ds. Studenckich i Jakości Kształcenia dr. hab. Benedykta Odyi, prof. uczelni bez wychodzenia z domu.

To nagranie utworu ma nieść wsparcie dla pracowników służby zdrowia walczących z pandemią. Każdy, kto chce przyłączyć się do tego dzieła, może przekazać środki finansowe na zakup sprzętu dla lekarzy pracujących w Chorzowie - kliknij tutaj.