Święto Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Szanowni Państwo,

25 kwietnia obchodzimy Święto Uniwersytetu, w rocznicę koronacji naszego Patrona, króla Kazimierza Wielkiego. W związku z pandemią obchody te będą inne od tradycyjnych. Obostrzenia sanitarne nie pozwalają nam w dotychczas przyjęty sposób uczcić Święto Uczelni. W czwartek 23 kwietnia o godz. 11 złożę kwiaty pod pomnikiem naszego  Patrona w imieniu społeczności Uczelni.

Koleżanki i Koledzy, Braci Studencka,

proszę przyjąć życzenia zdrowia, pomyślności i jak najszybszego powrotu do normalności. Mam nadzieję, że obchody Święta Uniwersytetu w tradycyjnej formie możliwe będą już tej jesieni. Ufam, że z obecnej sytuacji wyjdziemy wzmocnieni nowymi kompetencjami, a przede wszystkim - umocnieni duchem współpracy oraz troski o nasze wspólne dobro.

Z wyrazami szacunku,

Prof. dr hab. Jacek Woźny