Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2009

Jak zarządzać własną karierą? Jak zrobić pierwszy krok na rynku pracy? Już w czwartek 22.10.2009 roku wspólne targi pracy sześciu największych bydgoskich uczelni. Oferty pracy, staże, praktyki i wiele innych informacji o lokalnym rynku pracy

czyli

Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2009
  • 22 października 2009
  • HSW Łuczniczka
  • godz.: 10:00 – 16:00

Studenci, absolwenci i wszyscy zainteresowani, przygotujcie się na spotkanie z przyszłym pracodawcą i zabierzcie ze sobą na Targi dokumenty aplikacyjne. Będzie to szansa na zdobycie dobrych praktyk, staży a przede wszystkim Waszej  wymarzonej pracy!

Już na Targach możecie zaprezentować się z dobrej strony!

Targom Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2009 towarzyszyć będzie wiele niespodzianek dla odwiedzających. Studenci bydgoskich uczelni będą mieli możliwość wziąć udział w nieodpłatnych rozmowach doradczych z: doradcą zawodowym, psychologiem, stylistką oraz wizażystką.

WYGRAJ STAŻ W RADIO GRA!

www.biurokarier.ukw.edu.pl

WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYCH WARSZTATACH!

www.biurokarier.ukw.edu.pl

A ponadto konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

ZAPRASZAMY NA STRNĘ WWW.OFFERTY.BYD.PL