Nagrody na iCAN 2020 Nagrody na iCAN 2020

Nagrody na iCAN 2020

29.08.2020 roku w Toronto zakończył się międzynarodowy konkurs innowacji International Invention Innovation Competition in Canada iCAN 2020. W gronie wyróżnionych wystawców znalazł się Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

Nasz wynalazek „Development of technology for creating polyurethane breast prosthesis based on 3D scanning and 3D printing” (Rozwój technologii tworzenia poliuretanowej protezy piersi w oparciu o skanowanie 3D i druk 3D) autorstwa mgr. Zbigniewa Szczepańskiego (Wydział Mechatroniki), dr. hab. inż. Marka Macko, prof. uczelni (Wydział Mechatroniki), dr. inż. Dariusza Mikołajewskiego, prof. uczelni (Instytut Informatyki) oraz mgr inż. Joanny Nowak (Wydział Mechatroniki) zdobył złoty medal i  nagrodę specjalną.

Nagrodzonym gratulujemy, a naukowców z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego dopingujemy do dalszych badań oraz chwalenia się osiągnięciami na targach i w konkursach krajowych i zagranicznych.