Prace dyplomowe absolwentów UKW wyróżnione przez Prezydenta Bydgoszczy

Troje absolwentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zostało docenionych w konkursie na najlepsze prace dyplomowe związane z naszym Miastem.

Urząd Miasta Bydgoszcz co roku zaprasza absolwentów bydgoskich uczelni do udziału w konkursie na najlepsze prace związane z grodem nad Brdą. Na początku października poznaliśmy nazwiska wyróżnionych absolwentów, którzy kończyli studia w roku akademickim 2018/2019. Spośród sześciu wyróżnionych osób aż połowa to absolwenci UKW.

Wśród prac inżynierskich najlepiej oceniona została praca Anny Szczepaniak (promotor dr Agnieszka Wysocka), która dotyczyła historii i architektury ulicy Długiej. Na drugim miejscu znalazła się Agnieszka Małecka, która również ukończyła studia na naszym Uniwersytecie. Uznanie zdobyła jej praca inżynierska o Bydgoskim Węźle Wodnym. Natomiast trzecie miejsce w kategorii prace magisterskie zajął Kamil Ściesiński, który zajął się tematem powrotu Bydgoszczy do Macierzy.

Wszystkim wyróżnionym absolwentom serdecznie gratulujemy!